Marian Vojtko prozradil, jak sbalil přítelkyni. A co děti? Budou?

7.10.2020 | Redakce

Zpěvák Marian Vojtko vzal trochu vítr z plachet svým početným fanynkám, když se v Petra Show Petry Řehořkové zmínil o přítelkyni. Jsou už nějaký pátek spolu a navíc přidal, že by se už ve svých 47 letech vůbec nebránil potomkovi.

Celý článek

David Suchařípa prozradil, proč se nestyděl nahý před Janou Paulovou

17.8.2020 | Redakce

Herec David Suchařípa a moderátorka Petra Řehořková na terase Petra Clinic tentokrát perlili. Rozhovor se točil kolem lechtivých témat porodů, sexu a nahoty. V Petra Show ale také zabrousili ke koníčkům Davida Suchařípy, kterého si divačky asi nejvíc pamatují z Ordinace v růžové zahradě.

Celý článek

Kouč Jan Mühlfeit v Petra Show: Skvělé povídání o manželce, práci i blázinci

30.7.2020 | Redakce

Mentální kouč Jan Mühlfeit se na střeše Petra Clinic rozpovídal o tom, jak to doma vede se svojí manželkou Radkou. Moderátorka Petra Show z něj vytáhla takové podrobnosti, že možná ani o nich mluvit nechtěl.

Celý článek

Kuchař Jirka Babica: Jak to má s Pohlreichem? Na pohodu nebo ho nemusí?

27.7.2020 | Redakce

Národem milovaný i nenáviděný kuchař Jiří Babica se pustil do křížku s moderátorkou Petrou Řehořkovou v její Petra Show.

Celý článek

Youtuberka Mína: Přežila rakovinu a teď je z ní hvězda internetu

17.7.2020 | Redakce

Mína, úspěšná youtuberka a influencerka, která v těchto dnech slaví plnoletost, usedla vedle moderátorky Petry Řehořkové ke zpovědnímu stolečku. A spustila! Moderátorce Petra Show dala málo šancí k dialogu. A Petra se ani nesnažila, protože povídání Míny bylo hodně zajímavé! Co se na střeše Petra Clinic probíralo?

Celý článek